• Size Özel Web Tasarım; Web sitenizin tasarımı ve yazılımının sizin işinize göre ve sizin kullanımınıza göre uyarlanmış web tasarım türüdür.  Bilinçli müşteri guruplarımız web tasarımın fiyatının hazır paketler ile mi yoksa kendilerine özel yapılan web tasarımlar ile mi belirlendiğinin farkındadırlar.web
 • Web tasarımı size özel olacağından ve kullanımınıza göre uyarlanan yönetim panelinin kullanımı sade ve basit olacağından dolayı, yapılacak bir çok işlem otomatik gerçekleşecektir.
 • Ürün eklemeleriniz, hizmetlerinizin tanımlanması yada kurumsal sayfalarınızın düzenlenmesi yenilerinin eklenmesi artık hiç internet bilginiz tasarım yada yazılım bilginiz olmadan da çok basit ve hızlı şekilde düzenlenecek, web siteniz bu düzenlemelerin ardından güncel kaldığından dolayı arama motorları tarafından güncel web sitesi olarak tanındığından anahtar kelimeleriniz de ön sıralarda çıkma şansı yakalayacaksınız.
 • Web sitesi vitrininiz’ dir. Sizi yansıtmasını istiyorsanız ona değer verin…

 • Ekonomik Web Tasarım
 • Web tasarım maliyetli bir iştir. Grafik tasarımı, Css tasarımı ve yazılımı günler hatta haftalar aldığından dolayı bizler bunun masraflarını elbette müşterimizden talep etmek zorundayız. Ama bunun bir çözümü var…
 • Ekonomik web tasarımı her bütçeye yönelik çalışmamızdır. Daha önce hazırladığımız tasarım ve yazılımları müşterilerimizin sektörüne uyarlayarak teslim ettiğimiz çalışma şekilimizdir. Maliyetleri düşük olmasındaki sebeb; Web sitenizin daha kısa sürede teslim etmemiz, sizinde ekonomik web tasarımçalışmalarımızda bildiğiniz üzre isteklerinizin zaten düşünülerek geldiğinden dolayı fazla bir teferruat gereksinime girmemeniz gibi sebeplerdir.ucuz-web-tasarım-final729
 • Ekonomik web tasarım paketleri isteklere göre uyarlanamaz, uygun fiyatlı olduklarından dolayı hali hazırda sizin sektörünüze uygun olarak yazılmış ve kodlanmıştır. Eğer siz kendi isteklerinize uygun bir çalışma istiyorsanız bizler ile iletişime geçerek nasıl bir çalışma yaptıracağınızı anlatıp fiyat çalışması isteyebilirsiniz..
 • Web tasarımı sizi sanal dünyada temsil eden ofisinizdir. Ona değer verin…
 • E-Ticaret Sitesi
 • E-ticaret siteleriniz ile sanal mağazalarınızı açabilirsiniz. Ürünlerinizi online ortamda teşhir edebilir, fiyat, stok ve diğer ürün özelliklerinizi anlık olarak değiştirebilirsiniz.

  Bir düşünün mevcut müşterilerinizin ürünleri daha kolay bulması ve daha iş yerinize gelmeden ürünleri seçip sipariş etmesi sizin işlerinizi ne kadar kolaylaştırır değil mi ?

  Bir kitap mağazasında on binlerce kitap arasından istediğiniz kitapları aramak mı daha mantıklıdır ? yoksa sadece kitap’ın adını yazarak seçeneklerin karşımıza birkaç saniyede çıkması ve bunun ücretini ödeme yaparak sipariş verilmesi mi ?

  Yada iş yerinize gelebilecek insan sayılarının günde yüzlerce olmasına karşılık açacağınız e-ticaret sitesine yapılan küçük çalışmalar sonucunda binlerce rakama ulaşması mı ?

  Üstelik sizin için POLAT WEB verdiği hizmetler arasında e-ticaret siteleriniz için canlı destek hizmeti, ürünlerinizin profesyonel fotoğraf çekimi, mevcut ürünlerinizin web sitenize girimi gibi hizmetlerde sunmaktadır.

  E-ticaret artık ürün satışlarınızın vazgeçilmesi haline gelmişken sizde artık bir e-ticaret sitesi sahibi olmanın kararını vermekte geç kalmayın.